Δείτε τις υπηρεσίες από την Value 4 Greece
{Τιμή ανά Τ.Μ}
565€{Τιμή Ακινήτου}
260.000€Στα Ιωάννινα, και συγκεκριμένα στην περιοχή της Κιάφας, διατίθεται προς πώληση οικόπεδο συνολικού εμβαδού 460 τ.μ.
Είναι γωνιακό, έχει πρόσοψη σε δρόμο και χτίζει έως 276 τ.μ.
Σημειώσεις:
| Τα χαρακτηριστικά των ακινήτων έχουν καταχωρηθεί βάσει των πληροφοριών και στοιχείων που προσκόμισε ο εντολέας.
| Υπάρχει πιθανότητα η διεύθυνση του ακινήτου να αποκλίνει από την πραγματική.
| Η τιμή πώλησης ενδέχεται να αλλάξει από τον ιδιοκτήτη του ακινήτου.
| Κατά την υπόδειξη του ακινήτου απαιτείται η επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας ή ο Α.Φ.Μ., όπως ορίζεται από τον Ν. 4072/2012.
Με ενδιαφέρει αυτό το ακίνητο